Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pelqim"

Pse e pëlqejmë Nard Ndokën?

    Pse e pëlqejmë Nard Ndokën?

Nëse je politikan, edhe pa e kërkuar vishesh nga një “petk” serioziteti që shpesh të pengon të bësh gjërat që do. Ky nuk është aspak rasti i ish-ministrit Nard Ndoka,

Lexo me Shume