Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pedofilia"

Skandal! Në shtëpinë e Michael Jackson gjenden materiale pedofilie

    Skandal! Në shtëpinë e Michael Jackson gjenden materiale pedofilie

Kanë kaluar thuajse 7 vite tashmë nga vdekja e Michael Jackson, ama sekretet e “Mbretit të Pop-it” ende nuk janë zbuluar të gjitha. Sipas asaj që raporton “Radar Online”, në

Lexo me Shume

22 dënime të përjetshme për pedofilin britanik që përdhunoi 23 fëmijë

    22 dënime të përjetshme për pedofilin britanik që përdhunoi 23 fëmijë

Britaniku Richard Huckle është deklaruar fajtor për 71 akuza nga 91 në total. Një ndër pedofilët më të njohur të Mbretërisë së Bashkuar, akuzohet se ka përdhunuar fëmijë të moshave

Lexo me Shume

Gjykata e liroi, Gëzime Hoxha: I kam lënë Zotin! Pedofili e mashtroi time bijë me një qese me fara

    Gjykata e liroi, Gëzime Hoxha: I kam lënë Zotin! Pedofili e mashtroi time bijë me një qese me fara

Pas vendimit të gjykatës për të liruar shtetasin Petrit Ç., i cili u akuza fillimisht për kryerje të veprimeve të turpshme me një të mitur, ka reaguar nëna e 5-vjeçares,

Lexo me Shume

43-vjeçari ngacmon seksualisht 4-vjeçaren, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti

    43-vjeçari ngacmon seksualisht 4-vjeçaren, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në qytetin e Bulqizës, ku është regjistruar një tentativë pedofilie që ka shkaktuar tronditje tek banorët e lagjes “Minatori” në Bulqizë. Bëhet e ditur se

Lexo me Shume