Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "PDK"

Kadri Veseli, kryetari i ri i PDK-së: Na presin shumë punë të përbashkëta

    Kadri Veseli, kryetari i ri i PDK-së: Na presin shumë punë të përbashkëta

Kadri Veseli është zgjedhur kryetari i ri i Partisë Demokratike të Kosovës nga votat e gjithë delegatëve në votimin e hapur që u zhvillua, pa asnjë votë kundër dhe asnjë

Lexo me Shume