Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Patrice Evra"

Evra ‘tradhton’ Paul Pogba-në: “Griezmann, futbollisti më i talentuar!”

    Evra ‘tradhton’ Paul Pogba-në: “Griezmann, futbollisti më i talentuar!”

Tashmë Kampionati Europian është në prag, e të zotët e shtëpisë shihen si favoritë nga ekspertët e futbollit. Trajneri Deschamps mund të mbështetet te një numër i madh talentesh të

Lexo me Shume