Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pashke"

Presidenti Nishani uron Pashkët, risjell në vëmendje bashkëjetesën fetare

    Presidenti Nishani uron Pashkët, risjell në vëmendje bashkëjetesën fetare

Me rastin e Festës së Pashkëve që festojnë sot besimtarët ortodoks, Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka uruar këta të fundit nëpërmjet një fjale të mbajtur direkt nga Presidenca. Si

Lexo me Shume