Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pasaporte"

Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

    Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

I kërkuari Arben Frroku u arrestua pak ditë më parë, pas zbulimit të identitetit të tij të rremë. Mësohet se identiteti që ai përdorte, ai i Renato Tsepës (Cepës) i

Lexo me Shume