Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pasagjere"

Mikrobusi pëson defekt, pasagjerët: Shoferi po na mban peng

    Mikrobusi pëson defekt, pasagjerët: Shoferi po na mban peng

Një mikrobus i linjës Tiranë-Sarandë me rreth 30 pasagjerë ka pësuar defekt në afërsi të fshatit Kafaraj të Fierit. Si pasojë e defektit të rëndë në motor, pasagjerëve u është

Lexo me Shume

Avioni i “Singapore Airlines” përfshihet nga zjarri teksa bënte ulje emergjente

    Avioni i “Singapore Airlines” përfshihet nga zjarri teksa bënte ulje emergjente

Fluturimi “SQ368” i nisur nga Changi drejt Milanos është ndalur në Singapor pas raportimit të një defekti në motor. Avioni me 241 persona u përfshi nga zjarri teksa bënte ulje

Lexo me Shume