Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Partia Republikane"

Importi i mbetjeve, Partia Republikane: Mazhoranca po anulon vendimin e 2013-s

    Importi i mbetjeve, Partia Republikane: Mazhoranca po anulon vendimin e 2013-s

Partia Republikane ka reaguar ditën e sotme lidhur me projektligjin e importit të mbetjeve që pritet të kalojë sot në Kuvend. PR e ka cilësuar këtë vendim si anulim të vendimit

Lexo me Shume