Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Partia Agrare Ambientaliste"

Lidhja Rinore Ambientaliste zhvillon aktivitetin e parë kombëtar: Qeveria aktuale të pranojë dështimin

Lidhja Rinore Ambientaliste zhvillon aktivitetin e parë kombëtar: Qeveria aktuale të pranojë dështimin

Partia Agrare Ambientaliste ka zhvilluar ditën e sotme aktivitetin e parë kombëtar për rininë me temë “ Rinia, periudha e vlerave dhe vitalitetit”. Përfaqësuesit e kësaj partie u mblodhën për

Lexo me Shume