Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "parking"

Veliaj: Parkingu te sheshi “Skënderbej”, nën administrimin e bashkisë

    Veliaj: Parkingu te sheshi “Skënderbej”, nën administrimin e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, e ka cilësuar projektin për sheshin “Skënderbej” si projektin më të ndërlikuar. Ai bëri me dije se nuk do të ketë qendra tregtare dhe

Lexo me Shume