Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Parisi"

Terrorizmi – ISIS kërcënon sërish Parisin dhe Romën

    Terrorizmi – ISIS kërcënon sërish Parisin dhe Romën

Pasi mori përsipër sulmin e ditës së sotme në kishën e Saint-Etienne-du-Rouvray në Francë, ku një prifti iu pre koka dhe 2 atentatorët mbetën të vrarë, ISIS vazhdon të kërcënojë!

Lexo me Shume