Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Paris Saint Germain"

Marco Verratti i mbyll dyert Realit të Madridit: Dua të fitoj Champions League-n me PSG-në

    Marco Verratti i mbyll dyert Realit të Madridit: Dua të fitoj Champions League-n me PSG-në

Pavarësisht zërave për interesimin e Real Madrid, mesfushori Marco Verratti nuk ka ndërmend të lërë Paris Saint Germain deri sa të arrijë të fitojë trofeun e Champions League. Flitet se

Lexo me Shume

Euro 2016 – Zlatan Ibrahimoviç i thotë “lamtumirë” Kombëtares Suedeze

    Euro 2016 – Zlatan Ibrahimoviç i thotë “lamtumirë” Kombëtares Suedeze

Prej vitesh ai është një nga lojtarët më të përfolur të futbollit europian. Edhe sot, në moshën 34-vjeçare, pritet me padurim destinacioni i tij i radhës, pasi u zbulua se

Lexo me Shume

“Çmendet” Manchester United: Gati 100 milionë për Marco Verratti-n

    “Çmendet” Manchester United: Gati 100 milionë për Marco Verratti-n

Trajneri i sapozgjedhur Jose Mourinho kërkon Marco Verratti-n në qendër të mesfushës së Manchester United. Klubi anglez ka nisur bisedat me Paris Saint Germain për futbollistin që mendohet të jetë

Lexo me Shume

Merkato – Liverpool “vëzhgon” Javier Pastoren

    Merkato – Liverpool “vëzhgon” Javier Pastoren

Argjentinasi 26-vjeçar, i cili ka ende 3 vite kontratë me ekipin e Paris Saint Germain, është duke konsideruar largimin nga skuadra, duke qenë se prezenca e Angel Di Marias e

Lexo me Shume