Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Parandalim"

Parandalohet një vrasje në Durrës, pranga 29-vjeçarit

    Parandalohet një vrasje në Durrës, pranga 29-vjeçarit

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një të ri, i cili rezulton se në bashkëpunim me një tjetër shtetas, planifikonte vrasjen e një personi dhe më pas djegien e automjetit

Lexo me Shume

Parandalohet krimi në Fier, pranga 2 autorëve

    Parandalohet krimi në Fier, pranga 2 autorëve

Policia e Fierit ka arritur në kohë të parandalojë një krim dhe të arrestojë dy shtetasit që dyshohet se kanosën me armë një të ri në lokal. Ngjarja ka ndodhur

Lexo me Shume

Krujë, tentoi të vriste gruan para fëmijëve, pranga bashkëshortit

    Krujë, tentoi të vriste gruan para fëmijëve, pranga bashkëshortit

Policia e Krujës ka mundur të parandalojë një krim në familje. Mësohet se një konflikt i çastit mes dy bashkëshorteve, Ibrahim Lika 53 vjeç dhe A. Lika 47 vjeç, për

Lexo me Shume