Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Paralajmerim"

Grabitja në Rinas, PD paralajmëron: Tahiri i përfshirë, nesër publikojmë provat

    Grabitja në Rinas, PD paralajmëron: Tahiri i përfshirë, nesër publikojmë provat

Partia Demokratike akuzon Ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, si të përfshirë në grabitjen spektakolare të shënuar pak kohë më parë në aeroportin e Rinasit, transmeton Blitz.al Në një deklaratë për

Lexo me Shume

Sulmi në Stamboll, Inteligjenca e kishte paralajmëruar 20 ditë më parë

    Sulmi në Stamboll, Inteligjenca e kishte paralajmëruar 20 ditë më parë

Detaje të reja janë bërë publike lidhur me sulmin e përgjakshëm të shënuar dy ditë më parë në aeroportin “Ataturk” të Stambollit. Mësohet se rreth 20 ditë përpara kryerjes të

Lexo me Shume

Shpallen personat e padëshiruar në kazino, s’do lejohen ata që fundosin familjet. Del emri i parë

    Shpallen personat e padëshiruar në kazino, s’do lejohen ata që fundosin familjet. Del emri i parë

Ligji i ri për lojërat e fatit në Shqipëri vë përpara përgjegjësisë ata qytetarë që janë të prekur nga “sindroma e bixhozit”. Në këtë rast, atij i ndalohet hyrja në

Lexo me Shume

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës: Plane për spastrim etnik në veri

    Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës: Plane për spastrim etnik në veri

Xhavit Haliti, nënkryetar në Kuvendin e Kosovës, njëherazi anëtar i Kryesisë së PDK-së, paralajmëron se plane ogurzeza përfshijnë veriun e Kosovës, ndaj ai kërkon që të reagohet sa më shpejt.

Lexo me Shume

Moti i keq, MPB: Ja qytetet që do të preken më tepër

    Moti i keq, MPB: Ja qytetet që do të preken më tepër

Ministria e Punëve të Brendshme ka paralajmëruar qytetarët lidhur me përkeqësimin e fortë të motit përgjatë ditëve në vijim. Referuar buletinit të Institutit të Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM),

Lexo me Shume