Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Parajsa e Skifterave"

“Parajsa e skifterëve” në Teatrin Eksperimental

“Parajsa e skifterëve” në Teatrin Eksperimental

Aktori i njohur i “Portokalli”-së, Bes Kallaku, i cili ka krijuar një larmishmëri personazhesh tepër të pëlqyer për publikun në shfaqjen e humorit, ka marrë iniciativën për të krijuar një

Lexo me Shume