Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Paper Magazine"

Kylie Jenner në kopertinën e “Paper Magazine”

Kylie Jenner në  kopertinën e “Paper Magazine”

Çfarëdo mendimesh të keni rreth Kardashin- Jenner është e vështirë të mohoni faktin se janë një familje e të mbijetuarve. Fillimet e tyre nuk kanë nevojë të ripërsëriten por duhet

Lexo me Shume

Pamela Anderson pozon nudo për promovim këpucësh

    Pamela Anderson pozon nudo për promovim këpucësh

  Pamela Anderson nuk ka pasur turp asnjëherë të heqë rrobat me një arsye të caktuar. Modelja dhe aktorja e ka bërë përsëri këtë gjë. Ajo ka pozuar  nudo për

Lexo me Shume