Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Paolo Maldini"

Pas Cesare-s, vdes edhe e ëma e Paolo Maldini-t

    Pas Cesare-s, vdes edhe e ëma e Paolo Maldini-t

Pak muaj pas vdekjes së të atit – legjendës Cesare Maldini, një tjetër fatkeqsi prek Paolo Maldinin dhe familjen e tij. Ditën e sotme ka ndërruar jetë edhe e ëma

Lexo me Shume

Maldini “shfryn” ndaj Milanit: Askush nuk kupton nga futbolli!

    Maldini “shfryn” ndaj Milanit: Askush nuk kupton nga futbolli!

Pritej prej kohësh që legjenda Paolo Maldini të afrohej në një rol apo të fliste për ekipin e Milanit, ama nuk ndodhi kurrsesi ajo që të gjithë prisnin. Në një

Lexo me Shume

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

Është mbajtur gjatë ditës së sotme funerali i kampionit italian të futbollit, Cesare Maldini, i cili humbi jetën 2 ditë më parë, në moshën 84-vjeçare. Arkivoli është përcjellë drejt bazilikës

Lexo me Shume