Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "PANIK"

Gjermani, një i armatosur i gjakosur mbyllet në restorantin e tij

    Gjermani, një i armatosur i gjakosur mbyllet në restorantin e tij

Një person është parë të futet i armatosur në restorantin e tij në Saarbrücken, Gjermani. I identifikuar si Robert S. 43 vjeç, ai ka shkaktuar panik, pasi i mbuluar me

Lexo me Shume

Hodhi bombolën nga kati i 7-të i pallatit, shmanget tragjedia në Vlorë

    Hodhi bombolën nga kati i 7-të i pallatit, shmanget tragjedia në Vlorë

Policia e Vlorës, në bashkëpunim me repartin e zjarrfikësve, kanë arritur të shmangin në kohë një tragjedi që mund të shkaktohej nga hedhja e një bombole gazi. Ngjarja ka ndodhur

Lexo me Shume