Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pandeli Majko"

Reforma në drejtësi, Majko: Zgjedhje të parakohshme dhe referendum në të njëjtën ditë

    Reforma në drejtësi, Majko: Zgjedhje të parakohshme dhe referendum në të njëjtën ditë

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, ka reaguar lidhur me ngërcin e krijuar për pikën “88” të reformës në drejtësi. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, deputeti i PS-së

Lexo me Shume

Basha takim me deputetin Pandeli Majko: Komunikimi politik nuk duhet të përbëjë lajm

    Basha takim me deputetin Pandeli Majko: Komunikimi politik nuk duhet të përbëjë lajm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar ditën e sotme një takim me deputetin socialist Pandeli Majko. Takimi, i cili ka përfunduar pak minuta më parë, u zhvillua tek

Lexo me Shume

Pandeli Majko, tashmë me nënshtetësi kosovare

    Pandeli Majko, tashmë me nënshtetësi kosovare

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, ka marrë tashmë nënshtetësinë kosovare. Ai e ka bërë vetë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”. “Prej më shumë se

Lexo me Shume