Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "panair"

(Intervistë) Blendi Fevziu: “Pushteti”, ndjesi e akumuluar gjatë 27 viteve

    (Intervistë) Blendi Fevziu: “Pushteti”, ndjesi e akumuluar gjatë 27 viteve

Nga Suada Daci Libri i radhës i gazetarit Blendi Fevziu, “Pushteti”, ishte një nga librat më të shitur të Panairit të Librit 2016. Shoqata e Botuesve ka publikuar pak ditë

Lexo me Shume