Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pamje"

(VIDEO) Franca publikon pamje nga sulmi vetëvrasës në restorant. Momenti kur Abdeslam hedh veten në erë

    (VIDEO) Franca publikon pamje nga sulmi vetëvrasës në restorant. Momenti kur Abdeslam hedh veten në erë

Kanali televiziv “M6” në Francë ka bërë publike pamjet nga sulmi vetëvrasës në restorant, të cilat u transmetuan gjatë emisionit “Zone Interdite”. Reagimet në Francë pas publikimit të këtyre pamjeve

Lexo me Shume