Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pamela Anderson"

Pamela Anderson pozon nudo për promovim këpucësh

    Pamela Anderson pozon nudo për promovim këpucësh

  Pamela Anderson nuk ka pasur turp asnjëherë të heqë rrobat me një arsye të caktuar. Modelja dhe aktorja e ka bërë përsëri këtë gjë. Ajo ka pozuar  nudo për

Lexo me Shume