Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Palmira"

Xhihadistët rimarrin qytetin Palmira

    Xhihadistët rimarrin qytetin Palmira

Trupat e Shtetit Islamik i kanë shkaktuar një humbje të rëndë ushtrisë siriane, duke rimarrë e izoluar qytetin e Palmiras, një javë pas festimeve të regjimit dhe aleatëve rusë për

Lexo me Shume