Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pallate"

17-katëshi tek diga, rrëzohet kërkesa e Veliaj për ndryshimin e gjyqtarëve

    17-katëshi tek diga, rrëzohet kërkesa e Veliaj për ndryshimin e gjyqtarëve

Gjykata Administrative e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe Avokaturës për ndryshimin e trupit gjykues. Vendimi është marrë ditën e sotme, kur ishte përcaktuar

Lexo me Shume