Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Paligjshmeri"

(VIDEO) Të afërmit e Nishanit grabisin pronat, vendimi i marrë nga një përmbarues i dënuar

    (VIDEO) Të afërmit e Nishanit grabisin pronat, vendimi i marrë nga një përmbarues i dënuar

Një konflikt për pronën në Durrës ka përfshirë 120 familje, të cilat nuk kanë mundur të regjistrojnë pronën pranë Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Durrës. Fillesa e

Lexo me Shume

Aksioni ndaj paligjshmërisë, pranga 11 personave për vjedhje të energjisë

    Aksioni ndaj paligjshmërisë, pranga 11 personave për vjedhje të energjisë

Në kuadër të aksionit kundër paligjshmërisë, policia ka kryer një sërë kontrollesh në rrethe të ndryshme të vendit. Përmes një njoftimi për shtyp, ajo ka bërë me dije se në

Lexo me Shume