Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Paligjshme"

Shampo dhe detergjentë falsë në “Misto Mame”, 3 të arrestuar

    Shampo dhe detergjentë falsë në “Misto Mame”, 3 të arrestuar

Tre persona janë vënë në prangat e policisë pas zbulimit të aktivitetit të paligjshëm që ushtronin në zonën e “Misto Mames”. Në bazë të informacioneve që zotëronin, specialistët e Krimit

Lexo me Shume