Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Palestina"

Google fshin Palestinën nga harta e botës

    Google fshin Palestinën nga harta e botës

Gjigandi i kërkimit “Google” ka vendosur të fshijë Palestinën nga harta e botës. Mësohet se emri i Palestinës është hequr nga “Google Maps” dhe është zëvendësuar me emrin e Izraelit.

Lexo me Shume