Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Palester"

Kim arrin qëllimin, humbet kilogramët e tepërt. Shihni sa peshon ajo sot!

Kim arrin qëllimin, humbet kilogramët e tepërt. Shihni sa peshon ajo sot!

Dieta strikte dhe puna e vështirë në palestër e Kim Kardashian duket se është duke e shpërblyer. Ylli i reality show-t postoi në Snapchat një foto mbi shkallë, që nxjerr

Lexo me Shume

Bllokoi djalin 12-vjeçar në makinë dhe shkoi në palestër, arrestohet nëna e papërgjegjshme

    Bllokoi djalin 12-vjeçar në makinë dhe shkoi në palestër, arrestohet nëna e papërgjegjshme

Një nënë në Albuquerque, qyteti më i madh i New Mexico-s, është vënë në prangat e policisë lokale. Shkak është bërë fillimisht pakujdesia e treguar haptazi dhe abuzimi me të

Lexo me Shume