Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pako"

Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

    Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

Shtëpia e Bardhë është mbyllur sërish për shkak të një pakoje të dyshimtë që është gjetur në Capitol Hill. Një ditë më parë, shkak për mbylljen u bënë të shtënat,

Lexo me Shume