Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pajisje"

Tahiri për kërcënimin ndaj Blushit: Tu drejtohet instancave përkatëse

    Tahiri për kërcënimin ndaj Blushit: Tu drejtohet instancave përkatëse

I ftuar në emisionin “Opinion”, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, u pyet fillimisht lidhur me deklaratën e sotme të deputetit socialist Ben Blushi, në foltoren e Kuvendit. Ky i fundit

Lexo me Shume