Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Padi"

Pallati tek diga, Administrativja shtyn kërkesën për përjashtimin e gjyqtarit. Bashkia: Ka konflikt interesi

    Pallati tek diga, Administrativja shtyn kërkesën për përjashtimin e gjyqtarit. Bashkia: Ka konflikt interesi

Gjykata Administrative ka shtyrë kërkesën e Bashkisë së Tiranës për përjashtimin e gjyqtarit Arjan Qafa nga trupi gjykues. Mësohet se kërkesa është shtyrë për tu gjykuar më 30 maj, kur

Lexo me Shume

I thyen telefonin, Justin Bieber paditet për 100.000$

    I thyen telefonin, Justin Bieber paditet për 100.000$

Një padi është ngritur (sërish) për Justin Bieber për plot 100.000$, pasi Bieber i ka shkatërruar telefonin një burri,i cili filmoi këngëtarin teksa “dështonte” për të pirë birrë nga një

Lexo me Shume

Padia ndaj Veliajt, nis hetimi për parkun e liqenit, caktohet prokurori i çështjes

    Padia ndaj Veliajt, nis hetimi për parkun e liqenit, caktohet prokurori i çështjes

Prokuroria e Tiranës ka nisur veprimet hetimore lidhur me padinë e ngritur ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, për ndërtimin e këndit të lojërave në parkun e liqenit. Një ditë

Lexo me Shume

Këndi te parku i liqenit, dërgohet në prokurori Erion Veliaj

    Këndi te parku i liqenit, dërgohet në prokurori Erion Veliaj

  Aktivistët Sazan Guri dhe Arian Galdini kanë paditur kryetarin e Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të lojërave te parku i liqenit. Mësohet se ata kanë kontaktuar me

Lexo me Shume