Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Padam"

Ermal Mamaqi: Aktorja e “Portokalli”-së më mban peng me një video intime

    Ermal Mamaqi: Aktorja e “Portokalli”-së më mban peng me një video intime

Hapja e lokalit “Padam” në Tiranë mbrëmjen e djeshme, tashmë nën drejtimin e Alba Frangajt, mblodhi shumë personazhe VIP, nga bota e televizionit, muzikës, aktrimit etj. Mes tyre ishte dhe

Lexo me Shume