Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "OTR"

Erik Fullani, sponsor i OTR-së?

    Erik Fullani,  sponsor i OTR-së?

Videoklipet e grupit të famshëm OTR nuk kalojnë pa u komentuar gjatë në publik. Makina të prodhimeve të fundit, një numër i madh modelesh, veshje të markave prestigjioze janë ato

Lexo me Shume

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

    Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në vegjëli, Anglinë, rikthimin në Shqipëri, OTR, marrëdhëniet me koleget dhe

Lexo me Shume