Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Osman Mula"

Shpërthen kompozitori Osman Mula: “‘S’jena mo’ më prishi frigoriferin. As ai nuk e përballon dot atë lloj muzike”

    Shpërthen kompozitori Osman Mula: “‘S’jena mo’ më prishi frigoriferin. As ai nuk e përballon dot atë lloj muzike”

Këngëtar të bën puna, apo lekët? Një temë tepër aktuale që ka mbledhur në panelin e “Horizonte” të “E diell” këngëtaren Ertila Koka, kompozitorin Osman Mula, muzikologen Mikaela Minga dhe

Lexo me Shume