Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Oslo"

Norvegji – vrasësi Breivik “mposht” shtetin. I janë shkelur të drejtat

    Norvegji – vrasësi Breivik “mposht” shtetin. I janë shkelur të drejtat

Ju kujtohet Anders Behring Breivik, autori i masakrës së 22 korrikut të vitit 2011 në Oslo e Utoya, ku vrau gjithsej 77 njerëz? Pak muaj më parë, në daljen e

Lexo me Shume