Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Oscars"

Susan Sarandon, fituesja e çmimit “Oscar” së shpejti në pornografi

    Susan Sarandon, fituesja e çmimit “Oscar” së shpejti në pornografi

Fituesja e çmimit “Oscar” është shprehur në Festivalin e Filmit në Kanë se po konsideron përfshirjen e saj në industrinë e pornos, për të krijuar filma të cilët pasqyrojnë këndvështrimin

Lexo me Shume