Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Oscar Pistorius"

Vrau të dashurën, atleti Oscar Pistorius dënohet me 6 vjet burgim

    Vrau të dashurën, atleti Oscar Pistorius dënohet me 6 vjet burgim

Atleti olimpik nga Afrika Jugore, Oscar Pistorius, është dënuar me gjashtë vjet burg për vrasjen e të dashurës së tij në vitin 2013. Ai fillimisht u përball me një dënim

Lexo me Shume