Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ortek"

Himalaje, gjendet pas 16 vjetësh kufoma e alpinistit të njohur

    Himalaje, gjendet pas 16 vjetësh kufoma e alpinistit të njohur

Trupat e alpinistit të njohur Alex Lowe dhe e kameramanit David Bridges janë gjetur tashmë pas 16 vjetësh. Në një deklaratë për mediat, e veja e Alex Lowe tha se

Lexo me Shume