Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Orlando Bloom"

Prova se Orlando Bloom dhe Katy Perry janë përsëri bashkë

Prova se Orlando Bloom dhe Katy Perry janë përsëri bashkë

Kohët e fundit u përhap lajmi se Orlando Bloom kishte tradhëtuar Katy Perry-n në një club nate me Selena Gomez. Kjo, pasi TMZ nxorri disa foto ku Bloom dhe Gomez

Lexo me Shume

Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

    Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

Fotot e postuara pak ditë më parë, në të cilat shfaqen Selena Gomez dhe Orlando Bloom shumë pranë njëri- tjetrit, kanë shkaktuar paqartësi lidhur me marrëdhënien e tyre. Kjo pasi

Lexo me Shume

Orlando Bloom tradhton Katy Perry-n me këtë këngëtare?

Orlando Bloom tradhton Katy Perry-n me këtë këngëtare?

  Selena Gomez ka treguar se është gjithmonë në kërkim të eksperiencave të reja. Mbrëmjen e së shtunës ajo është fotografuar nga TMZ në zonën VIP të një club-i nate

Lexo me Shume