Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Orgesa Zaimi"

Orgesa Zaimi: Boll u morët me politikë e fe! Lutjuni Zotit për Shqipërinë!

    Orgesa Zaimi: Boll u morët me politikë e fe! Lutjuni Zotit për Shqipërinë!

Situata e komplikuar në Turqi, ku dy ditë më parë një grup jo i vogël i forcave ushtarake të vendit kërkoi të kryente një grusht shteti që pak orë më

Lexo me Shume

Orgesa Zaimi: E kam për zemër këtë projekt. Më vjen keq që kolegët nuk pranojnë ftesa kur bëhet fjalë për bamirësi

    Orgesa Zaimi: E kam për zemër këtë projekt. Më vjen keq që kolegët nuk pranojnë ftesa kur bëhet fjalë për bamirësi

    U bë pak kohë  që Orgesa Zaimi i ka munguar skenës muzikore shqiptare me një projekt muzikor, por pritjes po i vjen fundi. E kontaktuar nga Blitz.al, këngëtarja

Lexo me Shume