Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Operacion"

Vlorë, asgjësohen 4650 bimë kanabis, në pranga dy persona

    Vlorë, asgjësohen 4650 bimë kanabis, në pranga dy persona

Në vijim të operacioneve kundër drogës janë asgjësuar 4650 bimë narkotike Cannabis Sattiva, në fshatrat Kallarat dhe Mesaplik dhe janë sekuestruar 3 kg lëndë narkotike. Gjithashtu kanë rënë në pranga

Lexo me Shume

Finalizohet operacioni në Krujë, arrestohen 11 shtetas dhe sekuestrohen 1.3 tonë lëndë narkotike

    Finalizohet operacioni në Krujë, arrestohen 11 shtetas dhe sekuestrohen 1.3 tonë lëndë narkotike

Nga Anduena Llabani Një operacion antidrogë ka përfunduar me arrestimin në flagrancë të 11 shtetasve dhe sekuestrimin e 1.3 tonëve lëndë narkotike Cannabis Sattiva, 6 armëve zjarri, automjete dhe disa

Lexo me Shume

Operacion në Tiranë, sekuestrohen 700 gramë kokainë, ndalohen 3 shtetas

    Operacion në Tiranë, sekuestrohen 700 gramë kokainë, ndalohen 3 shtetas

Nga Anduena Llabani Specialistët e antidrogës në Drejtorinë vendore të Policisë Tiranë, në bashkëpunim me Forcën e Posaçme Operacionale të Drejtorisë së Tiranës dhe skuadrat “Shqiponja”, kanë zhvilluar një operacion

Lexo me Shume

Tahiri në Gjegjan, inspektim të befasishëm në zonën e operacionit

Tahiri në Gjegjan, inspektim të befasishëm në zonën e operacionit

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka postuar në rrjetin social Facebook një video ku shihet se është i pranishëm në zonën e operacionit. “Live në Gjegjan të Pukës! Me kolegët

Lexo me Shume

Vijon aksioni anti-kanabis, asgjësohen 3200 bimë narkotike në Krujë dhe 970 në Ishëm

    Vijon aksioni anti-kanabis, asgjësohen 3200 bimë narkotike në Krujë dhe 970 në Ishëm

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike, Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, kanë asgjësuar 3200 bimë narkotike. Gjatë kontrollit të ushtruar në vendin

Lexo me Shume

Droga në Ersekë, zbulohet mesazhi që dekonspiroi operacionin

    Droga në Ersekë, zbulohet mesazhi që dekonspiroi operacionin

Operacioni i policisë në Ersekë, ku u arrit të asgjësohet një sasi prej rreth 18 mijë bimësh narkotike, u dekonspirua nga një mesazh. Ka qenë një efektiv policie, i cili

Lexo me Shume

Ismail Kadare i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale, operacioni përfundon me sukses

    Ismail Kadare i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale, operacioni përfundon me sukses

Shkrimtari Ismail Kadare i është nënshtruar ditën e sotme një ndërhyrje kirurgjikale, e cila ka rezultuar me sukses. Lajmi është bërë me dije nga stafi i spitalit. “Z. Kadare është

Lexo me Shume

Detaje për “Ballkanin”, ja kush janë biznesmenët shqiptarë trafikantë

    Detaje për “Ballkanin”, ja kush janë biznesmenët shqiptarë trafikantë

Policia e Shtetit ka bërë publike disa detaje të tjera lidhur me operacionin e koduar “Ballkan” dhe 14 shtetasit shqiptarë të arrestuar, të cilët funksiononin në skemën piramidale të grupit

Lexo me Shume

Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

  Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

Xhensila Myrtezaj konsiderohet si një nga këngëtaret më të ëmbla të showbiz-it shqiptar, bukuria e së cilës është përmendur pothuajse në

Lexo me Shume

100,000€ gjobë biznesmenit, “Lundra” prangos 3 persona

  100,000€ gjobë biznesmenit, “Lundra” prangos 3 persona

Në kuadër të operacionit të koduar “Lundra” është kryer arrestimi i tre shtetasve, të akuzuar për vepra të ndryshme penale.

Lexo me Shume