Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Operacion shpetimi"

Mesdhe, gjenden trupat e 22 refugjatëve të vdekur

    Mesdhe, gjenden trupat e 22 refugjatëve të vdekur

Organizata Mjekët pa Kufi bën me dije se 22 trupa të pajetë janë gjetur në një gomone në Detin Mesdhe, e cila mbante refugjatë. Ata janë gjetur në fund të

Lexo me Shume

Tërmeti në Ekuador, shkon në 272 numri i viktimave. Shpallet gjendja e jashtëzakonshme

    Tërmeti në Ekuador, shkon në 272 numri i viktimave. Shpallet gjendja e jashtëzakonshme

Pas tërmetit të fuqishëm që goditi Ekuadorin, numri i viktimave mësohet të ketë arritur në 272, ndërkohë që numërohen më shumë se 1,500 të plagosur. Ndërkohë që operacionet e shpëtimit

Lexo me Shume