Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Operacion kerkimi"

Aksidenti ajror, nxirren nga uji mbetjet e helikopterit, ende jo kutia e zezë

    Aksidenti ajror, nxirren nga uji mbetjet e helikopterit, ende jo kutia e zezë

Në operacionin e zhvilluar përgjatë ditës së sotme janë arritur të nxirren nga uji mbetjet e helikopterit EC-145, i cili u rrëzua dy ditë më parë në Liqenin e Shkodrës.

Lexo me Shume