Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Opera"

Inva Mula me “La Boheme” në Beograd, pritet nga kryeministri Vuçiç

    Inva Mula me “La Boheme” në Beograd, pritet nga kryeministri Vuçiç

Sopranoja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Inva Mula, do të interpretojë më 25 maj në skenën e Teatrit të Beogradit. Ky interpretim i parë i saj në këtë teatër,

Lexo me Shume