Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Omran"

Sulmi në Aleppo, Ministria ruse: “Nuk e kemi bërë ne!”

    Sulmi në Aleppo, Ministria ruse: “Nuk e kemi bërë ne!”

Videoja e publikuar ditën e djeshme, ku shfaqej Omran Daqneesh i ulur në sendiljen e pasme të ambulancës, pasi është nxjerrë nga rrënojat e banesës së shkatërruar nga një sulm

Lexo me Shume