Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Omran Daqneesh"

Djaloshi 6-vjeçar i dërgon një letër prekëse Obamës

Djaloshi 6-vjeçar i dërgon një letër prekëse Obamës

Muajin e kaluar, njerëz në mbarë botën u tronditën nga fotoja e një 5-vjeçari sirian të plagosur nga sulmet në Aleppo, Omran Daqneesh, i cili shfaqej ulur në sediljen e

Lexo me Shume

Flasin fotografi dhe shpëtimtari i 5-vjeçarit Omran

Flasin fotografi dhe shpëtimtari i 5-vjeçarit Omran

Omran Daqneesh është bërë i njohur në të gjithë botën pas kthimit në virale të fotos ku ai shihet i ulur në karrigen e një autoambulance, i plagosur si pasojë

Lexo me Shume