Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Olti Curri"

Olti Curri kritikon Zhejin, Bushatin, Fevziun etj: “Hiqeni si CNN.com, por ngjani me tullumbaci.al”

    Olti Curri kritikon Zhejin, Bushatin, Fevziun etj: “Hiqeni si CNN.com, por ngjani me tullumbaci.al”

I ftuari i puntatës së kaluar të emisionit “da’SARA”, ishte blogger-i i njohur Olti Curri, i cili foli për problemet shqetësuese të mediave sociale dhe portaleve. Ai u pyet nga

Lexo me Shume

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

  Atmosfera e Euro 2016 tashmë i ka prekur të gjithë. Çdo shqiptar, brenda apo jashtë vendit, futbolldashës ose jo ndjehet i emocionuar për prezencën historike të kombëtares shqiptare në

Lexo me Shume

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Sonte në mbrëmje programi argëtues “Sfida” në Digitalb do të vendosë përballë njëri-tjetrit të tjerë personazhe televizivë. Olti Curri, Rozana Radi dhe Elona Duro do të luajnë kundër Noizy-t,  Çiljetës

Lexo me Shume

Fushë basketbolli brenda Kryeministrisë, Olti Curri: Prandaj s’i kanë dhënë post Braçes

    Fushë basketbolli brenda Kryeministrisë, Olti Curri: Prandaj s’i kanë dhënë post Braçes

Opinionisti Olti Curri ka postuar në rrjetin social Facebook një foto nga ambientet e brendshme të Kryeministrisë, ku shihet se është ndërtuar një fushë basketbolli. Bashkangjitur fotos, ai ironizon duke thënë

Lexo me Shume