Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Olta Gixhari"

(Ekskluzive) Olta Gixhari sërish single

    (Ekskluzive) Olta Gixhari sërish single

Gjatë muajve të fundit është folur për lidhjen e Olta Gixharit me Xhek Nasufin dhe faktin që ata kanë diferencë moshe. Pavarësisht të gjitha fjalëve që qarkulluan, çifti shfaqej shumë i

Lexo me Shume

“VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

    “VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

Zbulimi i partnerëve të personazheve ‘VIP’ është gjithmonë një ndër misionet kryesore të gazetave rozë e të portaleve online! Ama, gjithçka bëhet më ‘tërheqëse’, kur çiftet kanë një diferencë të

Lexo me Shume