Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Olsens"

Binjaket Olsen dhe Jennifer Aniston kundër Instagram-it

    Binjaket Olsen dhe Jennifer Aniston kundër Instagram-it

Mary-Kate dhe Ashley Olsen për një javë të tërë morën përsipër Instagram-in e kompanisë “Sephora” për të promovuar degën e re të Elizabeth dhe James. Në këtë rrugëtim njëjavor ato

Lexo me Shume