Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Oktapod"

(Video) Oktapodi piqet dhe hahet i gjallë në tavolinë

    (Video) Oktapodi piqet dhe hahet i gjallë në tavolinë

Të vrasësh kafshë për ushqim në të vërtetë është diçka e keqe, por ta gatuash e ta konsumosh në të njëjtën kohë teksa është akoma gjallë? Nuk e dimë a

Lexo me Shume

Ermal Fejzullahu – Sabriu nuk i njeh këngët e mia!

    Ermal Fejzullahu – Sabriu nuk i njeh këngët e mia!

Në mbrëmjen e sotme, i ftuar në emisionin “Oktapod” në televizionin Vizion Plus për të promovuar këngën e tij të re “Mi amore” në bashkëpunim me Kidën, këngëtari Ermal Fejzullahu

Lexo me Shume